EMPOL - Drzwi pełne oraz łamane / składane Warszawa - parametry techniczne

System bezprzylgowy

Drzwi z systemem bezprzylgowym to nowoczesna konstrukcja, w której zamknięte skrzydło i ościeżnica tworzą jedną płaszczyznę, widoczną po stronie otwierania drzwi. W konstrukcjach klasycznych występuje z kolei charakterystyczne przesuniecie płaszczyzn zamkniętego skrzydła i ościeżnicy.

system bezprzylgowy drzwi lamane.jpg

 

 

Konstrukcja skrzydła drzwiowego

Konstrukcja skrzydeł naszych drzwi oparta jest na ramiaku z klejonki iglastej lub płyty MDF. Które wraz z wypełnieniem stabilizującym oklejone są dwustronnie tłoczoną płytą HDF. Szpros wykonany jest z wysokiej jakości MDF-u.

 

drzwi lamane skladane przekroj.jpg

 

 

Listwy ozdobne – opaski drzwiowe do drzwi łamanych/składanych

Listwy ozdobne i opaski do drzwi łamanych i składanych to doskonałe dopełnienie całości, które dodatkowo podniosą walory estetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę listew i opasek, idealnych do każdego wnętrza.

opaski drzwiowe do drzwi lamanych skladanych.jpg

 

 

Jak wykonać pomiar starej ościeżnicy?

Najważniejsza jest dbałość o szczegóły. Aby drzwi działały prawidłowo należy dokonać dokładnego pomiaru ościeżnicy. Dokładny pomiar można uzyskać mierząc wysokość drzwi w dwóch punktach, tj. po lewej i po prawe stronie otworu drzwiowego oraz szerokość otworu w trzech miejscach tj. na górze, na dole i po środku otworu. Abyśmy mogli zainstalować ościeżnicę opasującą, musimy znać grubość muru.

Ościeżnice - jak wykonać pomiar starej ościeżnicy

 

W naszym magazynie w Warszawie znajdują się drzwi o różnych szerokościach. Poniżej znajdą Państwo wymiary drzwi:

Dostępne rozmiary: „45”, „50”, „60”, „70”,”77″, „80”,”85″, „90”

Drzwi pełne oraz łamane/składane Warszawa - parametry techniczne

Oferujemy drzwi składane, drzwi łamane oraz drzwi jednoskrzydłowe i wieloskrzydłowe. Wszystko na wymiar. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze rozwiązania spasują się w każdy otwór.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

 Nasi doradcy są przygotowani aby przedstawić Tobie indywidualną ofertę

TANIE DRZWI WEWNĘTRZNE JEDNOSKRZYDŁOWE

TANIE DRZWI WEWNĘTRZNE ŁAMANE / SKŁADANE